Author: g***n
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: cheap! horible stuf! not like picture!
Color: Black
Price: 1 527kr
Original Price: 2 175kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A07 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw25090402394084141 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 3472685 people said the quality is very good!
Author: g***n
Date:
Review: cheap! horible stuf! not like picture!
Color: Black
Author: s***e
Date:
Review: je suis très satisfaite de ma commande
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.